Sędziował: Paweł Dreschel
Widzów: 8000

Fotorelacja:   Zdjęć: 43     autor: Cob

Fotorelacja:   Zdjęć: 34     autor: Arat

90' Koniec meczu. Kibice wbiegają na murawę i cieszą się z piłkarzami Pogoni z awansu do I ligi.
90' Sędzia dolicza 2 minuty.
88' Kibice czekają na koniec sezonu - część z nich znajduje się już niemal na murawie.
83' Rzut rożny dla Pogoni. Dośrodkowanie w pole karne, bramkarz Unii mija się z piłką, Lebedyński jednak nie daje rady dojść do piłki i mamy kolejny rzut rożny z drugiej strony. Dośrodkowuje Biliński, Nowak próbuje strzelać efektownie z woleja lecz mija się z piłką.
77' Rajd Petasza środkiem boiska, mija kilku zawodników Unii i jest faulowany na 25 metrze. Rzut wolny dla Pogoni. Petasz uderza, piłka kilka razy kozłuje i mija o metr bramkę gości.
75' Kontuzjowanego Parzego zmienia Biliński. Zmiana także w zespole gości. Za Nowosielskiego wchodzi Komsta.
74' Lebedyński strzela z ostrego kąta, Wróbel z największym trudem wybija piłkę przed siebie, jednak nie było tam żadnego z zawodników Pogoni.
72' Doskonała sytuacja dla Pogoni na objęcie prowadzenia. Długa piłka do Lebedyńskiego, ten zgrywa do Ropiejki, który na 11 metrze w sytuacji sam na sam gubi piłkę!
65' GOL Pogoń odrabia straty. Dośrodkowanie w poprzek pola karnego, Ropiejko strzela głową w długi róg i mamy 1:1.
64' Kolejna próba, tym razem Petasz. Uderza najmocniej jak potrafi z 20 metrów, jednak bardzo dobrze ustawiony Wróbel odbija piłkę.
63' Parzy otrzymuje piłkę na 16 metrze, obraca się, uderza z całej siły ale prosto w obrońcę.
62' Kolejna nieudolna próba Pogoni. Tym razem Ropiejko otrzymuje piłkę na prawej stronie, zamiast podać wchodzi w pole karne i traci piłkę.
61' Lebedyński środkiem pola, mija dwóch obrońców ale w kluczowym momencie zamiast oddać strzał gubi piłkę.
60' Pogoń próbuje odrabiać straty, jednak kolejny rzut rożny bez zagrożenia pod bramką gości.
55' GOL dla Unii. Dośrodkowanie z rzutu rożnego, zamieszanie pod polem karnym Pogoni, piłka trafia do stojącego tyłem do bramki Filipka, ten obraca się i uderza na bramkę Pogoni. Wójcik trąca piłkę ale ta odbija się od słupka i wpada do bramki Pogoni. 0:1.
54' Parzy strzela z daleka, jednak bardzo niecelnie.
49' Rzut wolny dla Pogoni z prawej strony na wysokości pola karnego. Piłkę po dośrodkowaniu wybija Mysiak.
47' Rzut rożny, dośrodkowanie, zamieszanie w polu karnym, jednak zamiast piłki do bramki wpada Ropiejko. Dodatkowo zostaje ukarany żółtą kartką za faul na bramkarzu.
46' Pierwszy kontakt Rydzaka z piłką - oddaje celny strzał na bramkę, Petasz znajduje się w dobrej sytuacji, dobitka.. niestety niecelna.
46' Rozpoczynamy drugą połowę. Jedna zmiana w Pogoni. Sobczyńskiego zmienia Rydzak.
45' Koniec pierwszej połowy.
45' Sędzia dolicza jedną minutę.
45' Petasz! Mocno, ale tuż obok słupka.
44' Raków wygrywa ze Ślęzą 3:1
43' Lebedyński faulowany przed polem karnym. Sędzie odgwizduje przewinienie dla Unii.
38' I kolejny korner. Woźniak głową ponad bramką.
37' Żółta kartka dla Petasza.
36' Rzut rożny dla Pogoni. Petasz i Parzy rozgrywają między sobą i marnują okazję.
35' Petasz uderza. Piłka po rykoszecie trafia do bramkarza Unii.
31' Dośrodkowanie Woźniaka w pole karne... zbyt głębokie.
30' Rydzak faulowany w polu karnym. Sędzia po konsultacji z liniowym odgwizduje rzut wolny pośredni z bocznej linii pola karnego. Petasz dośrodkowuje prosto w obrońcę Unii.
28' Ładnie na bramkę uderzał Mikołaj Lebedyński, ale strzał okazał się niecelny.
24' Urazu nabawił się Maciej Mysiak.
23' Kolejne dwa kornery, ale znów nic z nich nie wynikło.
22' Korzystne wyniki na innych ligowych boiskach. Raków Częstochowa prowadzi 1:0 ze Ślęza Wrocław.
21' Przewaga Pogoni na razie nieudokumentowana bramką.
20' Kolejna akcja Pogoni. Piotr Koman strzela i ... posyła piłkę w trybuny.
19' Kolejny rożny dla Pogoni. Najwyżej skacze Nowak, ale piłka po jego uderzeniu przeleciała tuż nad poprzeczką.
15' Wolny dla Pogoni. Kilkanaście metrów od narożnika pola karnego. Niecelne dośrodkowanie i strata.
12' Rykoszet i kolejny korner dla Pogoni. I kolejny...
12' Zamieszanie w polu karnym Unii. Z ostrego kąta na pustą bramkę strzelał Lebedyński, ale na róg wybili obrońcy.
11' Rzut wolny dla Unii, 35 metrów od bramki Wójcika. Uderzał Piotr Nowosielski, ale bramkarz Pogoni pewnie złapał piłkę.
10' Pierwszy rzut rożny. Obrońcy Unii zażegnują niebezpieczeństwo.
9' Parzy z dystansu. Bramkarz końcami palców wybija na róg.
6' Lebedyński przedziera się w pole karne. Strzela, ale Michał Wróbel łapie piłkę.
3' Na boisku piłkarze wzajemnie rozpoznają swoje siły.
1' Rozpoczęli piłkarze Pogoni. Na krytej trybunie efektowna oprawa.