Sędziował: Potr Wasielewski (Wielkopolski ZPN)

Fotorelacja:   Zdjęć: 40     autor: Arat

Po meczu:
Koniec spotkania. Portowcy wygrywają i wracają na drugie miejsce w tabeli.
90' Koniec meczu.
90' Sędzia dolicza trzy minuty. Kaczorowskiemu puszczają nerwy - wyładowuje się ostro faulując Marcina Nowaka.
85' Ostatnia zmiana w drużynie Pogoni. Piotr Petasza zmienił Tomasz Parzy.
84' Żółtym kartonikiem ukarany Piotr Koman.
80' Paweł Kaczorowski wchodzi na boisko w miejsce Adriana Łuszkiewicza.
77' Michał Iłków-Gołąb zmienił Łukasza Maliszewskiego.
75' GOOOOOL !!! Piękne uderzenie z dystansu Maksymiliana Rogalskiego i piłka pewnie ląduję w bramce GKP, obok bezradnego brakarza.
73' Żółty kartonik obejrzał Krzysztof Ziemniak, a rzut wolny wykonywał Maksymilian Rogalski - uderzył celnie, ale zbyt przejrzyście by zaskoczyć bramkarza GKP.
72' Gorzów nie stawia wysoko poprzeczki - to raczej Portowcy nie są już w szczytowej formie.
71' Petasz zza pola karnego płasko po ziemi... Janicki bez problemu łapie piłkę.
69' Czyżby przebudzenie Portowców? Okazję strzelecką miał Olgierd Moskalewicz, jednak z kilku metrów zaledwie podał do bramkarza - na usprawiedliwienie należy dodać, że piłka dość przypadkowo trafiła pod jego nogi.
68' Maksymilian Rogalski ukarany żółtą kartką. Sędzie dość ostro karze Portowców za przewinienia i na zbyt dużo pozwala rywalom.
66' Rzut wolny dla Pogoni z prawej strony boiska. Uderza Piotr Petasz i... niewiele zabrakłoby piłka poszybowała prosto w okienko bramki gości.
62' Początek drugiej odsłony spotkania to przewaga Gorzowian... Czyżby Portowcy byli już myślami przy jutrzejszym wylocie do USA?
60' Tym razem zmiana w Pogoni. Daniela Wólkiewicza na boisku zmienił Maksymilian Rogalski.
59' Zmiana w GKP. Grzegorza Wana zmienia Adam Czerkas.
54' Żółta kartka dla Grzegorza Wana.
46' Zmiana w drużynie Pogoni. Marek Kowal opuszcza boisko, w jego miejsce wchodzi Mikołaj Lebedyński.
45' Sędzia dolicza dwie minuty.
Ostatnie piętnaście minut pierwszej połowy to minimalna przewaga Portowców, którzy mieli kilka dogodnych sytuacji strzeleckich. Znów najbliżej zdobycia bramki był obrońca Pogoni - tym razem Marcin Nowak, który po rzucie rożnym spróbował strzału głową.
Gorzowianie nie pozostają bierni, jednak ich kontry rozbija defensywa Portowców.
30' Półgodziny gry też nie przyniosło za sobą zmiany wyniki, ani obrazu gry. Więcej pracy ma Sławomir Janicki, bramkarz GKP, jednak okazjom stwarzanym przez Portowców brakuje wykończenia. Najbliżej zdobycia bramki był Maciej Mysiak, który głową uderzył groźnie, ale minimalnie obok bramki gości.
15' Za nami pierwszy kwadrans gry. Gry w środku pola i mało atrakcyjnej dla kibiców. Tyle samo pracy mieli obaj bramkarze, jednak żaden z nich nie musiał wykazać się specjalnymi umiejetnościami.
1' Rozpoczęli piłkarze Pogoni.