1-1 Magdziarz (85)

Sędziował: Marcin Słupiński (Łódzki ZPN)
Widzów: 1 500

Fotorelacja:   Zdjęć: 30     autor: Cob

90' Koniec spotkania.
90' Na boisku 9 zawodników Warty - jeden z nich opatrywany jest poza boiskiem.
90' Blisko zdobycia bramki Moskalewicz.
90' Tomasza Magdziarza zmienia Artur Marciniak.
88' Minimalnie przestrzelił Rogalski.
85' Kontra gości i... 1:1. Bramkę dla Warty zdobywa Magdziarz.
83' Marcin Mazurek zmienia Szymona Kaźmierowskiego.
80' Olgierd Moskalewicz fauluje Przemysława Otuszewskiego. Piłkarzom Warty puszczają nerwy. Żółty kartonik ujrzeli Moskalewicz i Jankowski. Dla tego drugiego była to już druga żółta kartka.
Zawodnik Warty schodząc z boiska pokazał kibicom środkowy palec - Ci nie pozostają dłużni i pozdrawiają piłkarza z Poznania.
77' Daniela Wólkiewicza zmienia Maksymilian Rogalski.
75' Zmiana w drużynie gości: Arkadiusz Miklosik za Tomasza Bekasa.
74' Rzut rożny dla Pogoni.
70' Coraz śmielsze ataki Warty - ożywili się nawet nieliczni kibice z Poznania.
69' Żółta kartka dla Damiana Seweryna.
66' Sędzia techniczny uspokaja Marka Czerniawskiego - trenera Warty.
65' Korner dla Warty.
62' Po faulu na Mikołaju Lebedyńskim z rzutu wolnego strzelał Przemysław Pietruszka. Mocno bita piłka, jednak Radliński zdołał obronić to uderzenie.
60' Ożywienie to trwało zaledwie kilka minut - teraz gra Pogoni to bicie głową w mur.
55' Ożywienie i wyraźna dominacja Portowców.
50' GOOOL !!! W pole karne z rzutu wolnego dośrodkowuje Przemysław Pietruszka. Do piłki dopada Krzysztof Hrymowicz, który z bliskiej odległości pakuje piłkę do bramki. Po drodze futbolówka odbiła się jeszcze od słupka, jednak pewnie zatrzepotała w siatce.
49' Faul na Marcinie Bojarskim. Żółta kartka dla Macieja Wichtowskiego.
48' Rajd Woźniaka pod bramkę Warty, podanie do Moskalewicza i... Olo niestety chybia.
47' Rzut rożny dla Waty. Janukiewicz pewnie łapie piłkę.
46' Podwójna ofensywna zmiana w Pogoni: Za Piotra Komana wchodzi Marcin Bojarski, a za Dariusza Zawadzkiego wszedł Olgierd Moskalewicz.
Gwizdy żegnają piłkarzy - to najlepsza ocena tej bezbarwnej połowy.
45' Koniec pierwszej części spotkania.
45' Ostatni korner dla Pogoni. Radliński wybija piłkę.
45' Sędzia dolicza jedną minutę.
44' Za zagranie po gwizdku żółtą kartkę obejrzał Błażej Jankowski.
40' Mikołaj Lebedyński pada w polu karnym - sędzia nie wskazał na 11 metr.
36' Interwencja Marcina Nowaka i mamy korner dla Warty - równie kiepski co całe widowisko.
33' W indywidualnej akcji Daniel Wólkiewicz - minimalnie chybił.
30' Interwencja Radosława Janukiewicza uchroniła Pogoń przed stratą bramki.
27' Na spalonym Damian Seweryn.
25' Dośrodkowanie ładne, a dobrze zachowała się obrona Warty.
24' Urazu nabawił się Daniel Wólkiewicz, a z rzutu wolnego strzela Pietruszka. Piłka po rykoszecie trafia na róg.
21' Gorąco pod bramką gości z Poznania. Ładne dogranie w pole karne od Przemysława Pietruszki... niestety w pod samą bramką zabrakło składnej gry.
20' I kolejny wolny dla Warty. Generalnie nuda.
17' Tym razem wolny dla Pogoni - odległość trochę większa. Odegranie do Zawadzkiego, który oddaje celny strzał na bramkę Warty.
14' Rzut wolny dla Warty z ponad 20 metrów od bramki Portowców. Uderzenie Damiana Seweryna dalekie od ideału.
13' Atomowe uderzenie Przemysława Pietruszki... szkoda, że kilka metrów ponad bramką.
12' Na spalonym Szymon Kaźmierowski.
10' Ambitnie, choć nieskutecznie zagrał Marcin Nowak.
9' I pierwszy rzut różny dla gości. Skończył się kontrą Pogoni i szybkim rajdem Dariusz Zawadzkiego. Niestety tempo akcji spadło gdy w środku pola przewrócony został Robert Mandrysz. Strzał Piotra Komana wyglądał niepozornie, ale mógł zaskoczyć Łukasza Radlińskiego.
7' Aut na wysokości pola karnego Warty, odegranie ze środka przez Lebedyńskiego i strzałem z 15 metrów bramkarza próbował zaskoczyć Robert Mandrysz - celnie, ale za słabo.
4' Tempo rozgrywania spotkania iście sparingowe.
3' Najwyżej wyskoczył Krzysztof Hrymowicz, ale nie zdołał oddać strzału na bramkę.
2' Ładne podanie od Przemysława Pietruszki i Mikołaj Lebedyński wywalczył pierwszy korner w tym spotkaniu.
1' Rozpoczęli piłkarze w granatowo-bordowych koszulkach.