Widzów: 5 500

Fotorelacja:   Zdjęć: 38     autor: Cob

Fotorelacja:   Zdjęć: 64     autor: Arat

Minutówka:

90' Stało się! Portowcy pokonali Koronę i po raz pierwszy w rundzie wiosennej zdobyli trzy punkty.
90' Żółta kartka dla Ediego.
90' Żółta kartka dla Stąporskiego.
90' Sędzia dolicza cztery minuty.
90' Szansa Pogoni, ale Budka źle wykończył akcję.
87' Kolejny głupi faul zawodnika Korony. Na szczęście tym razem za brutalne zablokowanie Aki Kamil Kuzera obejrzał drugą i w konsekwencji czerwoną kartkę.
84' Djousse wrócił na boisko.
83' Bardzo głośny doping szczecińskich kibiców.
83' Nawet kibice Korony przyłączyli się do krytyki zachowania sędziego.
82' Póki co gramy w dziesiątkę.
81' Idiotyczne decyzje sędziego doprowadziły do kolejnego faulu na zawodniku Pogoni, który zakończył się urazem.
80' Kolejne ostre wejście w Donalda bez konsekwencji gra zawodników gości.
78' Żółta kartka dla Donalda Djousse. Za co? To wie tylko Paweł Pskit.
77' Ostatnia zmiana w Koronie. Łukasz Jamróz wchodzi za Bartosza Kwietnia.
76' Djousse faulowany z boku boiska przez trzech zawodników Floty.
75' Żółta kartka dla Bartosza Kwietnia.
72' Sędzia zawodów usunął z ławki gości trenera bramkarzy - Macieja Szczęsnego.
71' Żółta kartka dla Kamila Kuzery.
70' Ostatnia zmiana w Pogoni. Za Takuję Murayama wchodzi Takafumi Akahoshi.
69' Ogromne zamieszanie pod bramką Korony. Dwie fantastyczne interwencje Małkowskiego ratują gości.
66' Pogoń traci przewagę na rzecz Korony. Rzut wolny dla gości, ale na szczęście bez zagrożenia pod bramką Radka Janukiewicza.
61' Żółty kartonik dla Adriana Budki.
60' Podwójna zmiana w Koronie. Kamil Adamek zmienia Michała Janotę. Natomiast Mateusz Stąporski wchodzi za Pawła Sobolewskiego.
57' Korner dla Kielczan. Hernani wybija piłkę.
56' Kolejna zmiana w Pogoni. Boisko opuszcza Radosław Wiśniewski. W jego miejsce pojawia się Adrian Budka.
55' Gwiazdy zbiera Djousse za niepodanie do lepiej ustawionego Frączczaka.
53' Rzut wolny, a po chwili rożny dla szczecińskiej Pogoni.
52' Żółta kartka dla Pawła Sobolewskiego.
50' Pierwsza i udana interwencja Janukiewicza.
47' Jednak zmiana w Pogoni. Za Dusana Pernisa wchodzi Radosław Janukiewicz.
46' Bez zmian w zespołach zaczyna się druga połowa.
45' Koniec pierwszej połowy.
45' Za dyskusję żółty kartonik obejrzał także Bartosz Ława.
45' Kuriozalna sytuacja. Sędzia wstrzymał grę, bo przy linii końcowej leżał Wiśniewski. Mimo, że sędzia był z dala od akcji, Janota rozegrał rzut wolny. Gdy sędzia wrócił na miejsce ukarał go żółtą kartką.
44' GOL !!! Rzut rożny dla Pogoni. Edi dośrodkowuje w środek pola karnego, a tam szczupakiem piłkę do bramki skierował ponownie Herniani. Piłka odbiła się jeszcze od słupka, co całkowicie zmyliło bramkarza gości.
43' Noll w akcji ofensywnej... strzał z dystansu i... mamy rzut rożny.
41' Masażyści Pogoni postawiali bramkarza na nogi i Pernis wraca do gry.
40' W interwencji poza własnym polem karnym ucierpiał Pernis...
37' Uderzenie z dystansu broni Pernis.
33' Wzmaga się doping na szczecińskim stadionie.
32' Dwie bramki po rzutach rożnych. Dwie bramki obrońców.
29' GOL !!! Frączczak wywalczył rzut rożny, a za błąd przy bramce dla Korony, zrehabilitował się Hernani, który wyrównał bilans spotkania.
28' Edi zza pola karnego... kiedyś wychodziło to lepiej, dobre kilka metrów od bramki.
27' Żółta kartka dla Frączczaka.
25' Gorzej wychodzi śpiewanie z krytą...
24' Młyn śpiewa na zmianę z trzynastką i dziewiątką. Mimo małej frekwencji wychodzi to nienajgorzej.
23' Djousse zwiódł jednego z obrońców i się nie przewrócił. Jednak wbieganie między czwórkę zawodników gości było już bez sesnu.
22' Korner dla Kielczan, ale tym razem Pernis łapie piłkę.
16' Kolejna okazja Wiśniewskiego. Dośrodkowanie Frączczaka prosto na głowę młodego zawodnika Pogoni, ale dobra interwencja bramkarza Korony sprawia, że goście nadal prowadzą.
15' Długo myśleli nad rozegraniem drugiego rzutu kornego, ale nic z tego nie wyszło.
14' Rzut rożny dla Portowców. Rozpaczliwie próbuje Wiśniewski, ale bez efektu.
13' Kibice mają już dość - Pogoń grać! Kur... m...!
10' Niewiele zabrakłoby goście zdobyli kolejną bramkę. Błąd Hernaniego i tylko błąd Korzyma ratuje Pogoń przed stratą bramki.
9' Akcja Pogoni. Pietruszka wrzuca w pole karne, a tam głową uderza Wiśniewski - tuż nad bramką Małkowskiego.
5' Próba odpowiedzi Pogoni - Djousse strzela obok bramki.
4' GOL ! Róg! Róg! Gol! Gol! Niestety nie dla Pogoni. Po stałym fragmencie gry piłkę do bramki Pogoni wpakował obrońca Piotr Malarczyk. O ile można wpakować piłkę plecami ;)
4' Korner dla Kielczan.
3' Kiks Hernaniego, który wybijając piłkę z pola karnego, wybił ją na róg.
2' Pomocy masażystów po faulu zawodnika Korony potrzebuje Djousse.