Fotorelacja:   Zdjęć: 36     autor: Arat

Fotorelacja:   Zdjęć: 23     autor: Cob

Po meczu:
Portowcy po raz pierwszy zdobyli trzy punkty na szczecińskim stadionie.
90' Koniec meczu!
90' Kolejny spalony z kapelusza.
89' Robak z dystansu próbował zaskoczyć golkipera gości.
88' Aka z wolnego do Donalda ten uderza groźnie i celnie! Niestety dobrze zainterweniował bramkarz gości.
85' Ale przyśpieszenie Donalda! Później oczywiście strata, ale Djousse nigdy tak szybko nie biegał po murawie!
83' Donald przytrzymywany przez obrońcę, a strzał Mustafy zablokowany.
79' Kapitańską opaskę przejmuje Adam Frączczak.
78' Maksymiliana Rogalskiego zmienia Donalad Djousse. Schodzącego żegnają brawa. Wchodzącego lekkie gwizdy.
77' Aka celnie, ale za słabo.
74' Bliżej wyrównania, niż podwyższenia prowadzenia.
72' Adama Deję zmienia Kamil Kurowski.
69' Żółta kartka dla Murayamy.
67' Opaskę kapitana przejmuje Maksymilian Rogalski.
66' Druga zmiana w drużynie Pogoni: Za Bartosza Ławę wchodzi Abdul Mustafa Ouedraogo.
65' Bąk... obok bramki.
63' Murayma... i tylko rzut rożny.
61' Fabian Pawela zmienił Rudolfa Urbana.
60' Żółta kartka dla Mateusza Lewandowskiego.
58' Podanie do Robaka, obrót z piłką i niestety strata.
57' Faulowany Rogalski.
54' Zmiana w drużynie gości: Za Daniela Bujoka wszedł Marcin Wodecki.
51' Rożny dla Pogoni... jedyna groźna sytuacja, to... kontra gości.
50' Według Borskiego Aka faulował Łatkę... dziwne.
46' Początek drugiej połowy.
46' Herve Tchamiego zmienia Jakub Bąk.
45' Koniec pierwszej połowy.
45' Gorąco pod bramką Pogoni. Mogło być 2:2. Na szczęście Kwame z paru metrów posłał piłkę ponad poprzeczką.
40' Korner dla gości.
39' GOL ! Dalekie dośrodkowanie w pole karne Pogoni, tam Robak nieśmiało próbował skierować piłkę głową poza boisko, ale trafił do bramki Pogoni.
36' Robak pakuje piłkę do bramki, jednak gol nie uznany - słusznie, bo delikatny spalony był.
34' Korner dla gości, ale Radek pewnie łapie piłkę.
32' Dwójka stoperów Pogoni - Dąbrowski i Golla stoją dość wysoko, Podbeskidzie ma problemy z wydostaniem się z własnej połowy.
31' Pewna interwencja Dąbrowskiego.
30' W środku pola faulowany Aka.
29' Ostatnie ostrzeżenie dla Lewandowskiego. Kolejny taki wślizg może zakończyć się kartką.
27' Mecz zaczynał się sennie, a Pogoń prowadzi już 2:0, a kolejne bramki wiszą w powietrzu.
24' Aka... minimalnie obok bramki.
20' Mogło być trzy zero. Rajd Lewadowskiego, Robak przewracany w polu karnym, a Frączczak minimalnie za późno.
18' GOL ! Rogalski, Rogalski czeka... w końcu wystawił Murayamie, a Japończyk podwyższa prowadzenie Pogoni.
16' GOL ! Lewą stroną mknie Lewandowski, podaje do Tchamiego, ten zagrywa prostopadłą piłkę w pole karne - dobiega do niej zupełnie niepilnowany Frączczak i pakuje piłkę do bramki.
14' Błąd defensywy Pogoni i Radek Jakukiewicz wyjaśnia sytuację.
12' Pierwszy korner dla Pogoni... dziwne rozegranie.
10' Faul Deji na Rogalskim.
8' Rozpadało się nad stadionem.
7' Murayama fauluje Łatkę w środku pola.
5' Przed szansą Robak, ale sędzia dopatrzył się spalonego.
4' Murayama przed okazją strzelecką, ale rozprawili się z nim obrońcy Podbeskidzia.
1' Rozpoczęli Portowcy.