Widzów: 11 620

Fotorelacja:   Zdjęć: 91     autor: Arat

Fotorelacja:   Zdjęć: 69     autor: Cob

Po meczu:
Pogrom Lecha stał się faktem. Pogoń wygrała z Lechem na własnym stadionie po raz pierwszy od niemal 9 lat! I to w jakim stylu!
90' Żółta kartka dla Henriqueza.
90' Jeszcze trzy minuty.
82' Żółta kartka dla Popary.
77' W miejsce Pawłowskiego wchodzi Formela.
77' Żółta kartka dla Kownackiego.
72' Wymuszona zmiana w drużynie Pogoni. Wojciech Golla opuszcza boisko, a w jego miejsce wchodzi Mustafa Ouedraogo.
72' Żółta kartka dla Marcina Robaka.
61' Druga zmiana w drużynie Pogoni. Za Maksymiliana Rogalskiego wchodzi Pavle Popara.
60' Zaskakuj±ce uderzenie głow± B±ka. Było Blisko.
58' Honorowa bramka dla Lecha. Autorem Kownacki.
55' Pierwsza zmiana w drużynie Pogoni. Takuyę Murayamę zmienia Jakub B±k.
54' Krzystek! Co? Stadion!
52' Żółta kartka dla Injaca.
46' Podwójna zmiana w Lechu. Schodz± Kędziora i Claasen. Wchodz± Możdzeń i Kownacki.
44' Czwarta bramka dla Pogoni! Czwarta bramka Marcina Robaka! Lech nie istnienie!
39' Hat-trick Robaka! Pewnie wykonany rzut karny i Pogoń prowadzi już trzema bramkami!
38' Żółta kartka dla Kędziory.
31' GOL! Po rzucie wolnym w ¶rodku boiska Aka podaje do Robaka. Napastnik Pogoni płaskim strzałem w róg bramki podwyższa prowadzenie Portowców.
29' Bardzo aktywny Małecki. Zamieszanie pod bramk± Gostomskiego, ale nie ma drugiej bramki dla Pogoni.
27' Małecki do Robaka, ten technicznie ale tuż ponad bramk±. Szkoda wy¶mienitej, ale zmarnowanej okazji.
23' Żółta kartka dla Sebastiana Rudola.
15' Piękna bramka dla Pogoni! Marcin Robak składa się do strzału nożycami, piłka odbija się jeszcze od poprzeczki i wpada prosto do bramki Lecha!
13' Korner dla go¶ci. I drugi po drugiej stronie boiska. I trzeci…
6' Pierwszy rzut rożny dla Pogoni, ale strzał na bramkę Lecha bardzo niecelny.
5' pierwsza akcja Pogoni. Na strzał z pierwszej piłki nie zdecydował się Aka. W końcu piłka trafiła do nabiegaj±cego Małeckiego, ale ten posłał piłkę ponad bramk±.