Widzów: 7 300

Fotorelacja:   Zdjęć: 57     autor: Cob

Minutówka:

90' Koniec meczu.
90' Żółty kartonik dla Lukasa Droppy.
90' Rzut wolny dla Śląska. Strzał obok bramki Janukiewicza.
90' Sędzia dolicza 5 minut.
87' Brawa żegnają także Takuye Murayamę. W jego miejse wchodzi Dominik Kun.
86' Żółta kartka dla Rafała Grodzickiego.
83' Portowcy nie odpuszczają. Akcja Murayamy, a po chwili groźny strzał Małeckiego.
81' Owacje i gromkie Dziękujemy! Dla Adama Frączczaka. Zmienia go Patryk Małecki w nowej fryzurze.
77' Rzut wolny dla Pogoni. Pierwszy strzał Frączczaka obroniony, ale przy dobitce Golli Śląsk był bez szans.
76' Gromkie brawa do Łukasza Zwolińskiego, którego na boisku zastąpił Jakub Bąk.
75' Sebastian Mila opuszcza boisko, by wpuścić rezerwowego bramkarza Śląska - Mariusza Pawełka.
72' Czerwona kartka dla Wojciecha Pawłowskiego. Golkiper gości źle obliczył tor lotu piłki, wyszedł po za pole karne i trącił piłkę ręką.
69' Za Pawła Zielińskiego wchodzi Mateusz Machaj.
67' Boisko opuszcza Thomas Hateley, w jego miejsce wchodzi Tomasz Hołota.
64' Bardzo niecelny strzał Śląska wyśmiany przez szczecińską publiczność.
59' GOL ! Z podobnego miejsca co Łukasz Zwoliński piłkę prosto do bramki posłał Takuya Murayama.
58' Portowcy nie zwalniają tempa. Rzut wolny z boku pola karnego.
56' GOL! Walczył o piłkę w polu karnym Łukasz Zwoliński i wywalczył ją. Mimo niekorzystnego kąta wpakował piłkę do bramki.
55' Z rzutu wolnego Mila... ponad bramką.
52' Kibice witają Łukasza Zwolińskiego. Witamy w domu!
49' Rykoszet i rzut rożny dla Pogoni.
46' Bez zmian rozpoczęła się druga połowa.
45' Koniec pierwszej połowy.
45' GOL ! Mamy wyrównanie. Dośrodkowanie w pole karne, gdzie głową piłkę do bramki kieruje Adam Frączczak.
45' Sędzia dolicza dwie minuty.
44' Próba odpowiedzi Pogoni - niezbyt udana interwencja golkipera Śląska, ale mamy tylko rzut rożny.
39' GOL ! Dość niespodziewana bramka dla Śląska. Podanie do Roberta Picha, niefortunna interwencja Janukiewicza, który wyszedł do piłki, niestety odbił ją prosto w kierunku Picha, który już bez przeszkód posłał ją do pustej bramki.
38' Dwa dobre podania, a po chwili groźny strzał z dystansu Murawskiego.
37' W indywidualnej akcji Murayama, ale nic z tego nie wyszło.
35' Dąbrowski główkuje w kierunku bramki po wrzutce z autu. Nad poprzeczką.
33' Czysta interwencja Dąbrowskiego.
32' Kolejny rzut rożny dla Pogoni.
30' Radek wraca do gry i od razu pewnie piąstkuje piłkę.
29' Zanim ten stały fragment gry, chwila przerwy - Janukiewicz korzysta z pomocy masażystów... do gry szykuje się Kudła...
28' W odpowiedzi korner dla Śląska.
27' Rzut rożny dla Pogoni. Znów było blisko, ale znów obok słupka.
23' Celny strzał Paixao, ale bez problemu broni Janukiewicz.
19' Było blisko! Frączczak wywalczył piłkę tuż przed linią końcową, odegrał do Zwolińskiego... ten miał przed sobą pustą bramkę, ale musiał uderzać z bardzo niewygodnego kąta... trafił w boczną siatkę.
17' Zablokowane dośrodkowanie Frączczaka i rzut rożny.
15' Korner dla gości.
13' Frączczak do Zwolińskiego... zablokowany strzał.
12' Z dystansu próbował jeszcze Hernani.
12' Rzut z autu na wysokości pola karnego.
9' Niecelny strzał Dąbrowskiego z rzutu wolnego.
8' Zwoliński ambitnie walczył z Pawelcem o wyjście na czystą sytuację strzelecką.
7' Od bramki zaczyna Janukiewicz.
6' Głośne gwizdy na trybunach - wiadomo, że przy piłce jest Celeban.
5' Pewnie piąstkuje Janukiewicz.
5' Rzut rożny dla Śląska.
5' Trybuny pozdrawiają Celebana.
4' Piłka wylądowała gdzieś na piersi Matrasa, ale znów bez strzału na bramkę.
3' Główka obrońcy Śląska i kolejny korner.
3' Taku wywalczył rzut rożny.
2' Wrzutka z autu w pole karne Śląska, ale bez zagrożenia dla bramki gości.
1' Rozpoczęli zawodnicy Pogoni.