1-2 Iwański (k) (90)

Sędziował: Krzysztof Jakubik
Widzów: 4 214

Fotorelacja:   Zdjęć: 79     autor: Arat

90' Koniec meczu. Pogoń przegrywa 1:2
90' GOL. Iwański pokonuje Janukiewicza.
90' Rzut karny dla Podbeskidzia! Sędzia Jakubik dopatrzył się zagrania ręką!
90' 4 minuty doliczone
89' Rogalski znów z wolnego. Tym razem ponad bramką.
86' Uderzenie Rogalskiego z rzutu wolnego! Z problemami broni Pesković.
85' Ostatnia zmiana także w Pogoni. Okuno za Murayamę.
83' Pazio schodzi z boiska z powodu kontuzji. W jego miejsce Górkiewicz. Pazio potrzebuje pomocy medycznej. Być może zostanie odwieziony do szpitala.
82' Piłkarze z Bielska co chwilę leżą na boisku. Kryta skanduje "Pajace!, Pajace!"
78' Żółta kartka dla Zwolińskiego.
75' Kreatywnie rozegrany stały fragment. Murawski miękko w stronę Zwolińskiego, ale podanie w ostatniej chwili przecięte przez obrońcę gości.
73' I korekta składu w Podbeskidziu. Znany na Pomorzu Zachodnim Bartosz Śpiączka zmienia Demjana.
66' Ależ szansa Pogoni! Podanie od Bąka do Muraymy, który wchodzi sam na sam z Peskoviciem. Niestety sędzia dopatrzył się spalonego.
66' Zmiana także w Pogoni. Schodzi Bąk, wchodzi Kun.
63' Zmiana w Podbeskidziu. Za Patejuka wchodzi Pazio. Goście zaczynają bronić wyniku.
62' Gorąco w polu karnym Pogoni. Chmiel przyjmuje piłkę tyłem do bramki i próbuje się odwrócić. Na szczęście tym razem czujny był Matynia.
61' Wreszcie mamy strzał. Próbował Murayama, ale pewnie łapie bramkarz gości.
51' Sokołowski z dystansu! Obok bramki.
48' Zagranie meczu Bąka! Minął Koniecznego, wpadł w pole karne i potknął się na piłce. Komedia.
46' Początek drugiej połowy. Jedna zmiana w Pogoni - Matrasa zastąpił Rogalski.
45' Przerwa
44' Wrzutka Matyni na głowę Frączczaka. Ten zawisł w powietrzu, ale uderzył zbyt lekko, by pokonać Peskovicia.
38' Dośrodkowanie Murawskiego z rzutu rożnego, ogromne zamieszanie w polu karnym, do piłki dopada Zwoliński i kolanem wpycha ją do bramki. Pierwszy celny strzał i bramka!
37' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Łukasz Zwoliński!
34' Prostopadłe podanie Matyni wzdłuż linii bocznej ląduje pod nogami... ochroniarzy.
31' Iwański po ziemi, prosto w mur.
30' Faul Matrasa, który prosi się o drugą żółtą kartkę.
29' Żółtą kartką ukarany Matras.
25' Patejuk przedłuża górną piłkę do Demjana. Byłego króla strzelców Ekstraklasy w ostatniej chwili zatrzymał Golla.
23' Fenomenalny wolej Dei! Gdyby to weszło, mielibyśmy bramkę rundy.
20' Celność ofensywnych podań Frączczaka na tę chwilę wynosi zero procent. Sześć zagrań, sześć do przeciwnika.
18' Obrona Podbeskidzia też dzisiaj niepewna. Prosta strata Koniecznego, piłkę przejmuje Murayama, ale strzela minimalnie obok słupka.
12' Dośrodkowanie w pole karne prosto na głowę Chmiela. Nad bramką! Komentarz Radosława Janukiewicza na temat gry obronnej nie nadaje się do zacytowania.
10' GOL. Fatalne zachowanie Matyni wykorzystuje Sokołowski, który zagrywa po ziemi do Chmiela. Temu pozostało tylko dostawić nogę i posłać piłkę obok bezradnego Janukiewicza.
8' W bocznych sektorach Pogoń dzisiaj bezradna. Sokołowski i Chmiel bez problemu ogrywają młodzieżowych reprezentantów Polski - Rudola i Matynię.
7' Pierwsza interwencja Janukiewicza, który pewnie broni uderzenie Adu Kwame.
6' Krótkie rozegranie stałego fragmentu zupełnie zaskoczyło obronę Pogoni. Damian Chmiel bez problemu wpadł w pole karne, ale nie potrafił celnie dośrodkować.
5' Faul Rudola przed polem karnym Pogoni. Szansa gości na groźne dośrodkowanie.
1' Pierwszy gwizdek sędziego Jakubika. Zaczynają Portowcy!
Przy dźwiękach hymnu Dumy Pomorza oba zespoły pojawiły się na boisku. Za chwilę pierwszy gwizdek sędziego.

Oficjalnie na ten mecz sprzedano 5000 biletów. A na trybunach? Nieco ponad 2000 osób.

Piłkarze już po rozgrzewce. Za dziesięć minut początek spotkania.

Podbeskidzie jako pierwsze pojawiło się na boisku. Po chwili z tunelu wybiegli również Portowcy, witani brawami przez kilkunastu kibiców.

Bramkarze obu drużyn już są na murawie boiska. Reszta piłkarzy wciąż grzeje się w szatni.

Witamy ze stadionu im. Floriana Krygiera, gdzie punktualnie o godz. 15:30 rozpocznie się pojedynek Pogoni Szczecin z Podbeskidziem Bielsko - Biała.