Sędziował: Bartosz Frankowski
Widzów: 7 826

Fotorelacja:   Zdjęć: 78     autor: Arat

Fotorelacja:   Zdjęć: 42     autor: Cob

90' KONIEC! Pogoń pokonuje zespół z Zabrza i przybliża się do górnej ósemki. Jeżeli jutro Lechia przegra, a Korona nie wygra, Portowcy do Warszawy pojadą z pewnym awansem!
90' Cudowne zejście Rogalskiego z lewego skrzydła i cudowne uderzenie w okienko bramki Górnika. MAMY TO!
90' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! ALEŻ STRZAŁ ROGALSKIEGO!
88' Końcowe minuty wyraźnie na korzyść Górnika. Robi się nerwowo.
82' Ostatnia korekta kadrowa w zespole Górnika. Shevelyukhin zmienia Madeja.
79' Druga żółta, a w konsekwencji czerwona kartka dla Błażeja Augustyna. Górnik kończy mecz w dziesiątkę.
78' Czesław Michniewicz doszedł do wniosku, że gra z dwójką napastników to zbyt duże ryzyko. Słuszna decyzja trenera Pogoni.
78' Druga zmiana w Pogoni. Zwolińskiego zmienia Michał Janota.
76' GOL. Mariusz Magiera przymierzył z wolnego niczym Alvarinho. Janukiewicz nawet nie drgnął.
75' Żółta kartka dla Matyni, który na pewno nie zagra w Warszawie z Legią.
73' Soczyste uderzenie Frączczaka z woleja. Szkoda, że nad bramką.
68' Na boisku pojawia się Marcin Robak! Wracający po kontuzji napastnik zmienił Kuna.
67' Żółta kartka dla Rogalskiego za przerwanie groźnej akcji rywala.
65' Druga zmiana w Górniku. Łuczak zmienia Sadzawicki.
59' Zwoliński był przygotowany na taką okazję. Za bramką leżała peleryna a'la Zorro. Po chwili napastnik Pogoni zaprezentował się kibicom w pełnym stroju.
59' Kapitalnie rozegrali to Portowcy. Wrzutka z lewej strony od Nunesa, a Zwolak głową nie daje szans Steinborsowo.
59' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Łukasz "Zorro" Zwoliński!
58' Żółta kartka dla Błażeja Augustyna.
57' Zmiana w drużynie gości. Bartosz Iwan zmienia Jeża.
51' Wrzutka Nunesa z rożnego znów na głowę Frączczaka. Pomocnik Pogoni wyrzucony jednak poza światło bramki i jego strzał głową przeleciał obok bramki.
49' Bomba Augustyna. Gdyby wpadło, mielibyśmy bramkę sezonu. Na szczęście minimalnie nad poprzeczką.
46' Gramy dalej!
45' Piłkarze nawet nie wznowili gry. Przerwa!
45' Bramka do szatni w ostatnich sekundach pierwszej połowy. Nunes prostopadle do Murawskiego, ten odgrywa do Frączczaka. Strzał pomocnika Pogoni próbował jeszcze odbić Steinbors, wyciągnął już piłkę zza linii bramkowej!
45' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!
43' Rzut rożny i od razu groźnie pod bramką Górnika. Nunes do Frączczaka, ten jednak uderza głową nad bramką.
39' Ależ okazja Pogoni! Wygrana piłka w środku pola, Frączczak ze Zwolińskim mieli przed sobą tylko dwóch obrońców, ale zamiast rozegrać to wspólnie Adam zdecydował się na oddanie strzału. Niestety niecelnego.
36' Stawka spotkania wyraźnie przygniotła oba zespoły. Piłkarze wyraźnie boją się stracić bramki i skupiają się na bronieniu dostępu do własnego pola karnego.
34' Mocne uderzenie Rogalskiego. Równie mocne co niecelne.
30' Żółte kartki dla Kosznika i Rudola.
28' Niepewny dzisiaj Janukiewicz. Drugi kontakt z piłką i drugi raz łapie piłkę na raty.
26' Rogalski bliski straty w środku pola. Doświadczony pomocnik musiał ratować się faulem.
22' Dośrodkowanie Jeża z rzutu wolnego. Niepewnie do piłki wychodzi Janukiewicz, ale na szczęście z prezentu od bramkarza Pogoni nie skorzystali rywale.
20' Pierwszy strzał także po stronie gości. Zza szesnastki uderzał Sadzawicki, ale w taki sposób nie mógł pokonać Janukiewicza.
18' Szczeciński Zorro przed szansą na otwierające trafienie. Dośrodkowanie z lewej strony od Nunesa, w polu karnym najwyższej skacze Zwoliński, ale przenosi piłkę nad poprzeczką.
16' Po niezłym początku teraz tempo siadło. Żaden z zespołów nie stworzył jeszcze dogodnej okazji do zdobycia bramki.
5' Hubert Matynia od początku w wysokiej formie. Nieźle w ofensywie, solidnie w odbiorze.
3' Pogoń od początku przycisnęła gości. Przed chwilą pierwszy strzał Zwolińskiego, ale zablokowany przez defensorów Górnika.
1' Ruszyli!
Solidna grupa również na sektorze gości. Torcida dzisiaj w sile 460 osób.

Na trybunach liczba kibiców z minuty na minutę się poprawia. Na tę chwilę z kas zniknęło 8300 biletów.

Piłkarze obydwu drużyn w trakcie rozgrzewki. W drużynie gości znany szczecińskim fanom Dzikamai Andre Gwaze.

Witamy ze stadionu im. Floriana Krygiera w Szczecinie. Punktualnie o 15:30 mecz o miejsce w grupie mistrzowskiej z Górnikiem. TYLKO ZWYCIĘSTWO!