Sędziował: Paweł Gil (Lublin)
Widzów: 6 523

Fotorelacja:   Zdjęć: 28     autor: Arat

90' Koniec.
90' Doliczone 3 minuty
90' Fatalny błąd Czerwińskiego, który minął się z piłką. Łukasz Piątek z bliska dokonuje egzekucji.
89' GOL. Łukasz Piątek
84' Ostatnia zmiana w Zagłębiu. Papadopulos za Krzysztofa Piątka.
82' Przewrotka Dwaliszwilego! Efektownie, ale nieefektywnie.
81' Zbozień za Janoszkę.
80' Nunes! Nieźle to wyglądało, ale ostatecznie tylko góra siatka.
79' Przybecki faulowany przed polem karnym Zagłębia. Będzie okazja z rzutu wolnego.
77' Starzyński out, Rakowski in.
76' Fatalny błąd Polacka, który źle ocenił tor lotu piłki! Ta przeleciała nad bramkarzem Zagłębia, ale Dwaliszwili nie zdołał jej umieścić w siatce.
73' Fojut miał szansę na klopsa sezonu. Na szczęście nawet Piątek się nie spodziewał, że obrońca Pogoni może zrobić taki kiks i nie doszedł do piłki.
72' Obrona Pogoni statystuje. Przed chwilą została ośmieszona przez Zagłębie.
67' Listkowski za Lewandowskiego.
66' Żółta dla Matrasa.
64' GOL. Woźniak
63' Przybecki! Mocne uderzenie z narożnika pola karnego, ale obok słupka.
60' Długo ta radość nie trwała. Strata piłki na własnej połowie, szybka kontra, dośrodkowanie Janoszki wprost na głowę niepilnowanego Kubickiego, a ten pakuje piłkę do siatki.
60' GOL. Kubicki
57' Genialne wycofanie piłki przez Przybeckiego na szesnasty metr. Nunes świetnie przyjął piłkę i huknął z prostego podbicia, pakując piłkę do siatki przy bliższym słupku.
57' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Ricardo Nunes!
52' Huknął z dystansu Starzyński. Na rzut rożny zbija piłkę Słowik.
50' Mocno zaczęli Portowcy. Świetny przerzut do Dwaliszwilego, ale jego strzał zablokowany.
46' Zaczynamy drugą połowę.
46' Po przerwie od razu dwie zmiany. Boisko opuścili Zwoliński i Gyurcso, w ich miejsce Akahoshi i Przybecki.
45' Przerwa
43' Ruleta Murawskiego i strzał z dystansu. Niecelnie.
35' Starzyński z rzutu wolnego. Piłka ociera się o mur i wychodzi za boisko. Goście będą mieli rzut rożny.
34' Żółta kartka dla Fojuta.
33' W niezłej formie dzisiaj Lado. Przed chwilą założył siatkę Todorovskiemu i nieźle dośrodkował. Górą jednak Polacek.
29' Niepewny Słowik! Zamiast złapać piłkę odbił ją przed siebie. Do piłki dopadł Piątek, przelobował bramkarza Pogoni, ale piłkę sprzed linii bramkowej wybił Lewandowski.
26' Sam na sam z bramkarzem Zwoliński! Napastnik Pogoni dał się jednak prześcignąć obrońcy gości, który zablokował jego strzał.
24' Portowcy poszarpali obronę Zagłębia. Uderzenie Nunesa zatrzymał Zwoliński, przyjął piłkę i uderzył z półobrotu. Minimalnie obok słupka.
22' Dużo miejsca ma Zagłębie w naszym polu karnym. Na razie podopieczni Piotra Stokowca nie potrafią jednak tego przekuć na okazje strzeleckie.
16' Dwaliszwili! Na wiwat.
14' Bombardowanie bramki Zagłębia! Najpierw Gyurcso, potem nożycami Frączczak. Ładne to było.
13' Niezła akcja Zagłębia. Starzyński miał mnóstwo miejsca, ale ostatecznie uderzył prosto w Czerwińskiego.
6' Koronkowa akcja prawym skrzydłem. Prostopadłe podanie do Gyurcso, ten przed szansą na dośrodkowanie, ale... potknął się i piłka wyszła za boisko.
4' Dobra akcja Pogoni! Murawski minął dwóch obrońców, wyłożył do Zwolińskiego, ale napastnik Pogoni zablokowany. Korner.
1' Poszli! Od środka Portowcy.
Piłkarze już na boisku. Zaraz zaczynamy!