Sędziował:
Widzów:
     Minutówka:

Po meczu:
KONIEC. Portowcy przegrywają 3:0 i praktycznie żegnają się z Pucharem. Chociaż piłka widziała już różne powroty, to za miesiąc w Szczecinie Lech powinien jedynie dopełnić formalności.
90' 2 minuty doliczone
77' Pierwsza składna akcja Pogoni. Gyurcso wrzucił w pole karne, akcję strzałem głową zakończył Drygas. Piłka minimalnie minęła jednak słupek.
73' Katastrofa. Powinno być 4:0, ale w ostatniej chwili udanym wślizgiem piłkę wybił Nunes.
67' Podwójna zmiana w Pogoni. Cincadze i Ciftci opuszczają boisko, w ich miejsce Rudol i Drygas.
66' GOL. Kolejne dośrodkowanie z rzutu rożnego, tym razem z drugiej strony. Najwyżej w polu karnym skacze Nielsen i głową eliminuje Pogoń z Pucharu Polski
63' Dośrodkowanie z rzutu rożnego zamyka jeden z zawodników Lecha. Instynktownie piłkę odbija Słowik, ratując Pogoń przed utratą trzeciej bramki.
54' GOL. Pawłowski wziął na siebie trzech obrońców Pogoni, odegrał do zupełnie niepilnowanego Kownackiego, a ten nie miał problemów z pokonaniem Słowika.
51' Fatalny jest Ciftci. Zero zrozumienia z kolegami, zero przeglądu pola, zero zespołowej gry. Do zmiany.
46' Ależ szczęście Pogoni! Idealną okazje do podwyższenia wyniku miał Pawłowski, ale jego strzał pewnie obronił Słowik.
46' Zaczynamy drugą połowę. Póki co - bez zmian.
45' Koniec. Do przerwy Portowcy przegrywają z Lechem 1:0 po bramce Pawłowskiego.
44' Fatalne uderzenie Ciftciego z dystansu. Daleko obok celu.
34' Murawski! Szybko chcieli odpowiedzieć Portowcy, ale strzał kapitana Pogoni obok bramki.
32' GOL. Pawłowski nawinął Rapę i strzałem w długi róg pokonał Słowika.
26' Świetna interwencja Słowika! Pawłowski szukał długiego roku, ale bramkarz Pogoni fantastycznie sparował piłkę.
24' Kapitalne uderzenie Gyurcso! To mogło wpaść w okienko, ale dobrze interweniował Burić.
23' Świetnie teraz na lewej stronie pograli Portowcy. Gyursco wpadł w pole karne, wyłożył piłkę to Mate, ale ten uderzył wprost w obrońcę.
23' Szybka kontra Lecha, ale na spalonym złapany Kownacki.
15' Kwadrans za nami. Częściej przy piłce Lech, ale póki co nic z tej przewagi nie wynika.
12' Nieporadni Portowcy w odbiorze, ale ostatecznie czystym wślizgiem ratuje wszystko Nunes.
8' Huknął z dystansu Rapa. Ponad bramką.
5' Rzut wolny dla Lecha. Gajos jednak wprost w mur Pogoni.
3' I seria epitetów z obu stron. Wszystko wróciło do normy.
1' Kibice Pogoni i Lecha wspólnie odśpiewali hymn. Piękny moment.
1' Poszli! Po puchar!
0'
Przed meczem:
Portowcy zagłuszają kocioł. Jest ogień!

Nad Poznaniem ulewa. Oby Portowcy lepiej odnaleźli się w tych warunkach.

Portowcy natomiast w walce o wymarzony tytuł wyeliminowali KKS Kalisz, Jagiellonię Białystok oraz Puszczę Niepołomice.

Piłkarze Bjelicy w drodze do półfinału pokonali Podbeskidzie Bielsko - Biała, Ruch Chorzów oraz Wisłę Kraków.

Rezerwowi:
Lech:
Putnocky, Robak, Makuszewski, Radut, Wilusz, Wasielewski, Tetteh
Pogoń: Kudła, Drygas, Niepsuj, Rudol, Obst, Kort, Listkowski

Witamy na pucharowym starciu z Lechem Poznań! Punktualnie o 20:00 Portowcy rozpoczną bój o finał Pucharu Polski.